Używanie i wdrażanie zewnętrznych ekranów wiadomości

Wiadomości są obsesją dla wielu ludzi, niezależnie od tego, czy są to gazety, Internet, telefon komórkowy, telewizja czy radio, większość z nas pochłania regularne treści informacyjne przez cały dzień.

Z powodu chęci czytania treści informacyjnych, wiele Makłowicz w podróży ekranów informacyjnych na świeżym powietrzu instaluje się w wielu różnych miejscach, aby zapewnić rozrywkę i informować klientów. Te kanały informacyjne są często przemieszane z treściami reklamowymi, aby zapewnić źródło dochodów, które może zapłacić za ekrany i treści informacyjne.

Większość ekranów informacyjnych otrzymuje bezpośrednie przekazy z Internetu od agencji informacyjnych, takich jak Reuters, Association Press (AP) lub Press Association (PA), ale lokalne i bardziej ukierunkowane wiadomości są oferowane przez wiele lokalnych organizacji informacyjnych.

Informacje o pogodzie i wiadomości sportowe są również wyświetlane na tego typu ekranach i stanowią powód, dla którego ludzie zwracają uwagę na ekran, tworząc w ten sposób zachwyconą publiczność dla reklamodawców.

Większość ekranów informacyjnych znajduje się jednak w dość nieprzyjaznych miejscach, takich jak przeciągi na dworcach autobusowych, a nawet terminale promowe, gdzie rozpryski i nadmierne temperatury mogą stanowić potencjalny problem. Wiele z tych zewnętrznych ekranów informacyjnych znajduje się również w lokalizacjach zewnętrznych, dlatego należy je chronić przed warunkami atmosferycznymi i innymi elementami zewnętrznymi.

Ekrany telewizyjne używane do dostarczania tych kanałów informacyjnych są zwykle standardowymi ekranami klasy komercyjnej, powszechnie używanymi do cyfrowego oznakowania i innych zastosowań poza domem, niewiele z tych ekranów jest przeznaczonych do użytku na zewnątrz, więc są chronione za pomocą zewnętrznych obudów LCD.

Zaprojektowana, aby pomieścić prawie wszystkie główne rozmiary ekranów, obudowa LCD zapewnia pełną ochronę na zewnątrz, jakiej te ekrany wymagają, aby mogły działać na zewnątrz. Zapewniają wodoodporność ekranu, a jednocześnie zapewniają, że wewnętrzne temperatury obudowy nigdy nie są zbyt wysokie ani zbyt niskie w stosunku do optymalnych dla urządzenia, niezależnie od warunków otoczenia.